Odběrové místo
Na Výstavišti

Header.png

Potřebujete se nechat otestovat na koronavirus? Můžete i u nás, na Výstavišti v Praze.

Využijte možnost nechat se otestovat v DRIVE-IN odběrovém centru v našem areálu na Výstavišti (mapu naleznete níže). Odběr se provádí z vašeho osobního vozidla, aby se minimalizovalo riziko nákazy.

Odběrové centrum  najdete snadno na parkovišti u Tipsport Arény, vjezd je přímo u ulice U Výstaviště, otevřete si navigaci přes Google Maps ZDE.

Jsem samoplátce, jak mám postupovat?

Proveďte prosím registraci na stránkách www.covid-ghc.com pomocí rezervačního systému a přijeďte prosím na objednaný termín a čas do areálu.

Ne jednu rezervaci (10 minut) je možné otestovat maximálně 3 osoby.

Veškeré dokumenty vám budou poskytnuty přímo na místě, s sebou si vezměte pouze platební kartu, či zařízení, kterým svůj test uhradíte (platba v hotovosti není možná) a doklad totožnosti.

Kompletní ceník všech služeb najdete ZDE

Mám žádanku od lékaře, jak mám postupovat?

Proveďte prosím registraci na stránkách www.covid-ghc.com pomocí rezervačního systému a přijeďte prosím na objednaný termín a čas do areálu.

Na jednu rezervaci (10 minut) je možné otestovat maximálně 3 osoby.

Zdravotnický personál vaši e-žádanku dohledá na místě v on-line systému, s sebou si prosím vezměte kartičku zdravotní pojišťovny a občanský průkaz.

Pro antigenní testování zdarma můžete rovněž využít rezervační systém RESERVATIC .

Jak vyšetření probíhá?

Přijedete autem do areálu – mějte prosím stále nasazenou roušku, či jinou ochranu úst a nosu a nevystupujte z auta.

Personál vám u vjezdu sdělí další pokyny. Výsledek PCR testu obdržíte do 24 hodin, výsledek antigenního testu se dozvíte na místě do 15 minut.

Máte dotaz?

Pročtěte si prosím nejčastější dotazy ZDE. Pokud máte jakékoliv dotazy, využijte prosím naší COVID linku +420 739 500 500, která je v provozu od 6:00–24:00

Mějte prosím na paměti, že v areálu není dovoleno vystupovat z auta a je třeba se řídit pokyny pracovníků GHC Genetics. Děkujeme, že to respektujete!

Kde:

Parkoviště před Tipsport arénou

Kdy:

Po–So

V kolik:

8:00–18:00 hod.

E-mail:
Telefon: