Dobrodružný tábor
Na Výstavišti

dobrodruzny 1408x464

Pojďte společně s námi odhalit „Tajemství ztraceného klíče“. Budeme řešit záhady, plnit úkoly a hledat poklad rychtáře.

Kdysi byla ústřední budovou města rychta, ve které bydlel a úřadoval královský rychtář. Doba byla tajemná, loupeživá, ale také rytířská a hrdinská. Tenkrát byl královským rychtářem Faustus, člověk nepoctivý a vůbec ne hodný, zato ale pěkně vypočítavý a mazaný. Za svůj život nastřádal velké bohatství, které přechovával v truhle. Jednoho dne se rozhodl svůj poklad ukrýt a zabezpečil jej různými nástrahami a tajemstvím. Všechny nápovědy k pokladu nakonec zamkl pěti klíči, které dobře uschoval. Toto tajemství zůstalo skryto až do dnešních dnů, kdy se při přestavbě budovy, dnes známé jako Ateliér Rychta, našel záhadný dopis.

Řešit záhadu, najít všechny klíče a přitom se dobře bavit - to bude náplň dobrodružného příměstského tábora. A nebude chybět ani spousta tvoření a her. Děti se také dozvědí spoustu informací o době královských rychtářů a vznešených rytířů.

Čas budeme trávit jak na Střídačce, tak i venku. Děti budou mít po celý den plnohodnotný pitný režim, dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu. Na konci tábora obdrží památeční diplom a dárek.

  • Pro děti 5 – 12 let
  • Čas konání: 9:00 – 17:00
  • Příchod na Střídačku: 8:00–9:00
  • Maximální kapacita: 15 dětí
  • Hlavní lektor: Honza ŠimrRegistraceDokumenty ke stažení

Kde:

Střídačka
Malá sportovní hala

Kdy:

11. července – 15. července 2022
8. srpna - 12. srpna 2022

Cena:

3 500 Kč

Kontakt:

Vojta Müller
e-mail: vojta.muller@navystavisti.cz
telefon 608 348 327