Fotografický tábor
Na Výstavišti

fotograficky tabor 1408x464

Odhalte s námi kouzla, která se skrývají v hledáčku fotoaparátu. Ukážeme si, jak nahlížet na svět kolem sebe a zachytit jeho krásu.

Naučíme se kouzla s fotoaparátem či mobilním telefonem, která mohou děti zkoušet sami doma. Vytvoříme si společný fotoateliér, kde budeme experimentovat a vytvářet umělecké fotografie. Děti zažijí, jaké je to být fotoreportér, módní fotograf a umělecký fotograf. Vysvětlíme si, jak fotografie dále upravovat tak, aby to děti dokázaly i po skončení tábora.

Celý tábor bude veden ve spolupráci s profesionální fotografkou Olivií Dvořákovou, která dětem představí svou profesi a naučí je triky, které během své kariéry získala. Děti se seznámí s dronem a budou si s ním moci i vyzkoušet létat pod odborným dohledem pilota. Po celou dobu tábora budou tvořit společné dílo, které na konci odhalíme.

Veškeré výtvory, které malý fotografové vytvoří jim zůstanou na památku. Děti budou mít po celý den plnohodnotný pitný režim, dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu. Na konci tábora děti obdrží památeční diplom a dárek. Čas budeme trávit na uvnitř na Střídačce i venku.

  • Pro děti 8 – 13 let
  • Čas konání: 9:00 – 17:00
  • Příchod na Střídačku: 8:00 – 9:00
  • Maximální kapacita: 15 dětí
  • Hlavní lektor: Olivie DvořákováRegistraceDokumenty ke stažení

Kde:

Střídačka
Malá sportovní hala

Kdy:

18. července – 22. července
15. srpna – 18. srpna

Cena:

3 500 Kč

Kontakt:

Vojta Müller
e-mail: vojta.muller@navystavisti.cz
telefon 608 348 327