Komiksový tábor
Na Výstavišti

Vystaviste_Tabory_banner_1408x464px_V01_9

Již od doby pravěku lidé zaznamenávali příběhy na stěny jeskyní, což se dá považovat za první formu dnes oblíbených obrázkových komiksů.

Na Výstavišti jsme pro děti připravili příměstský tábor plný super hrdinů, tajemných světů a fantastických příběhů. Dozví se, jak se vůbec takový komiks tvoří, a navštíví nás zástupce z prodejny, která je komiksy doslova našlapaná.

Nicméně, nejen komiks, ale i literární téma sci-fi bude součástí našeho tábora. Přijde se na nás podívat tvůrce českého sci-fi ,,O tu“ Jakub Hussar, který nám poví o svém světě a otevře nám dveře do nesmírné fantazie.

Povíme si o českých komiksech a samozřejmě i těch zahraničních. Projdeme si základy ilustrace komiksu a jednoduchého textu. Na děti bude dále čekat spoustu soutěží a po celý tábor budou tvořit vlastní komiks. Na konci tábora přijde překvapení v podobě postav z komiksu – přijdou zástupci českého Cosplay. Děti budou mít po celý den plnohodnotný pitný režim, dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu. Veškerý potřebný materiál a pomůcky jsou v ceně tábora.

  • Pro děti 7 – 12 let
  • Čas konání: 9:00 – 17:00
  • Příchod na Střídačku: 8:00 – 9:00
  • Maximální kapacita: 15 dětí
  • Hlavní lektor: Jan Šimr
  • Hosté: Karel Chladil (Comics point), Jakub Hussar (tvůrce ,,O tu“)RegistraceDokumenty ke stažení

Kde:

Střídačka
Malá sportovní hala

Kdy:

1.července – 5. července

Cena:

3 500 Kč

Kontakt:

Vojta Müller
e-mail: vojta.muller@navystavisti.cz
telefon 608 348 327