Letní scéna divadla Studio DVA
Na Výstavišti

Letní scéna Studio DVA

Jednu ze dvou pražských letních scén divadla Studio DVA najdete letos na Výstavišti nedaleko Maroldova panorámatu a Bruselské cesty. Před představením se můžete projít např. přilehlým parkem Stromovka s půvabnými přírodními scenériemi. Kromě osvědčených titulů z repertoáru divadla jako jsou 4 sestry, Líbánky na Jadranu, Vše o mužích či Sex pro pokročilé, bude hlavním lákadlem hraní pod širým nebem novinková komedie z pera Patrika Hartla LOVCI BOBRŮ.

Letní scéna na Výstavišti hraje: 

  • od 4. července do 18. července 2022
  • od 16. srpna do 31. srpna 2022

Prohlédněte si celý program zde.

Představení začínají v 19:30 hod. a 20:00 hod., vstup do areálu je umožněn vždy hodinu před začátkem představení. Pokladna je na letní scéně otevřena vždy v den konání představení od 17:30 hod. až do začátku představení.

Navíc pro zpříjemnění divadelního zážitku je letos připraveno vylepšení – elevace hlediště a pevná podlážka pod všemi řadami. 

Produkce se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je kryté a diváci dostávají v případě deště pláštěnky. Používat deštníky během představení je zakázané. Toalety jsou zajištěny v areálu Výstaviště (cca 50 m od místa konání). Na místě bude samozřejmě k dispozici i stánek s občerstvením. 

Hlavní vstup na Výstaviště je z parku Stromovka u Maroldova panorámatu. Od tramvaje projdete Stromovkou kolem Planetária a do areálu vstoupíte spodní bránou. Letní scénu najdete za Bistrem No.2 na louce.

Kde:

Letní scéna Studio DVA

Kdy:

4.–18. červenec
16. –31. srpen

V kolik:

19:30 / 20:00 hod.

Cena:

Od 599 Kč

Kontakt:

Pokladna divadla Studio DVA, tel. 222 222 598