Pohádková cesta
Na Výstavišti

Pohadkova cesta 1408

Zveme děti i jejich rodiče na další procházkovou bojovku k nám na Výstaviště! Tentokrát se soutěžní otázky budou točit kolem českých pohádek. Sedm záludných otázek na sedmi stanovištích prověří, jak dobře děti znají klasické české pohádky - z knížek i z televize, hrané i kreslené.

Pohádková cesta je připravena pro dvě věkové kategorie: předškolní děti ve věku 3 - 6 let (které ještě neumí psát) a děti z prvního stupně ZŠ v rozmezí cca 7 - 9 let.

Pravidla jsou jednoduchá.
1) V Maroldově panoramatu si kdykoliv od 6. září do 6. října v otevíracích hodinách (Po–Ne 9:00–12:30 / 13:00–17:30 hod) vyzvedněte hrací kartu.
2) Projděte s dětmi Pohádkovou cestu podle mapy na hrací kartě. Nechte je lámat si hlavičky a zaznamenávat do karty správné odpovědi na otázky z jednotlivých stanovišť.
3) S vyplněnou hrací kartou se vraťte do Marolda (kdykoliv od 6. září do 6. října v otevíracích hodinách), ať si mohou děti vyzvednout zaslouženou odměnu.


Přepadne-li vás na Pohádkové cestě hlad, zastavte se v bistru Artyčok nebo v Bistru No.2. Opačnou potřebu s dětmi vyřešíte na toaletách naproti lanovému hřišti, na kterém pak můžete děti nechat vyřádit. Co dalšího s nimi můžete na Výstavišti podniknout, zjistíte v sekci Pro děti.

Užijte si čas strávený u nás na Výstavišti a hodně štěstí při plnění úkolů!


Kde:

Maroldovo panoráma

Kdy:

6. září - 6. října 2022

Vstupenky:

200 Kč (rodina s 2 dětmi)
50 Kč každé další dítě

Vstupenky na goout.cz
nebo v Marolově panoramatu.

Jsme taky tady:

kudy z nudy_small

Bylo jednou jedno nákupní centrum Stromovka, a to nám pro vás darovalo odměny za správně vyplněné hrací karty :).
Děkujeme, Stromovko!

stromovka

V případě, že se chcete vydat na Pohádkovou cestu se školkou nebo školní třídou, kontaktujte prosím Terezu Baranijakovou.
e-mail tereza.baranijakova@navystavisti.cz