Tvořivá dílna pro seniory
Na Výstavišti

senori_vytvarka 1408

Nezisková organizace Mezi námi pořádá u nás na Střídačce tvořivý workshop nejen pro seniory, ale i pro ostatní věkové skupiny. Velmi vítaní jsou rodiče a prarodiče s dětmi.

Náplní dílniček bývá jednoduchá kreativní aktivita, při které se mohou dospělí buď sami realizovat, nebo být po ruce dětem a pomáhat tvořit jim. Tematicky se zaměřujeme na české tradice, zvyky a obyčeje, nebo třeba na významné svátky. V únoru jsme se věnovali masopustním maskám, v březnu bude naší inspirací Morana, těšíme se na Velikonoce, Vánoce atd.

Co s sebou?
Kromě pohodlného oblečení, které vám nebude líto zamazat, s sebou nepotřebujete téměř nic. Snad jen dobrou náladu a chuť tvořit. Veškerý materiál bude připravený na místě. Přichystáme pro vás i drobné občerstvení, vodu, kávu, čaj.

Pokud vám během workshopu vyhládne, můžete si po jeho skončení zajít na dobrý oběd do bistra (Artyčok, Bistro No.2), nebo se jen tak s kávou či svařákem projít po spodní zelené části Výstaviště.


Březnový workshop 7. března 2022
Loučíme se se zimou a vítáme jaro. Máte-li doma přebytečné větší či menší kusy látek, stuhy, pentle apod., přineste je a můžete je zrecyklovat na výrobu Morany.


Svou účast prosím potvrďte na telefonu 739 097 917.

Kde:

Střídačka, Malá sportovní hala

Kdy:

10:30 - 12:00 hod
6. června 2022

Cena:

Pro členy Pohádkového čtecího klubu je vstup zdarma, pro ostatní za 50 Kč.