O nás

Klub "Na Výstavišti" vznikl na jaře roku 2012 v areálu chovatelského spolku ZO Hradec Králové - město. Začali jsme menšími kulturními akcemi a to především pro děti. Z většiny těchto událostí jako jsou např. čarodějnice, Mikulášská nebo zelobraní se již pomalu, ale jistě, stávají tradice. Fotografie najdete v sekci Zprávy z akcí

 

Areál se nachází mezi zahradami, tedy dostatečně daleko od silničního ruchu a tím pádem je ideální pro rodiny s dětmi. Můžete si tak v klidu posedět beze strachu, že vaše ratolest vběhne při hře do silnice. Na zastávku Stoletá, odkud jezdí MHD do centra města dojdete klidným tempem během 10 minut. Jak se vyjádřilo vícero členů klubu - zatímco ve skutečnosti jste ve městě, u nás si budete připadat jako v příjemném posezení na vesnici.

V roce 2014 nadšenci, kteří v našem areálu pořádají kulturní akce a akce pro děti, založili Spolek pro kulturu a rodinu HK.

Ve vnitřních prostorách klubu je zákaz kouření.

Slušně vychovaní pejsci a děti jsou u nás vítáni :)

V areálu průběžně vzniká koutek se zvířátky, ve kterém se zatím zabydleli ovečky kamerunské, kachny mandarínské a morčák chocholatý. 

 

NABÍZÍME:

- možnost pořádání soukromých akcí (oslavy, narozeniny, svatby, atd.) 

- grilování, maso z udírny (po dohodě)

- možnost opékání vlastních buřtů na ohništi

- živá hudební vystoupení

 

PRO DĚTI

- trampolína, houpačka, skluzavka pro nejmenší, kolotoč

- pískoviště, chůdy, ruské kuželky

- travnaté hřiště pro různé hry

- omalovánky a pastelky

 

PRO DOSPĚLÉ

- billiár

- šipky

- hřiště volejbal/nohejbal

- zábava pro děti :-)