Pro média
Na Výstavišti

pro-media-header.png

Tiskové zprávy
Partneři

Jste novinář a máte dotaz?

linda-antony.jpeg
Linda Antony
PR manažer Na Výstavišti
linda@lindamark.net
+420 777 168 899

Lidé na Výstavišti

Tomáš Hübl

Tomáš Hübl_2
Tomáš Hübl
Předseda představenstva

Tomáš Hübl zastává pozici předsedy představenstva Výstaviště Praha a.s. od roku 2018, kdy se s kolegy ujali vedení areálu a začali pracovat na jeho dramatické přeměně. Před příchodem na Výstaviště pracoval dlouhá léta v oboru výstav, veletrhů a event managementu, což plně zúročil právě ve své současné pozici. Jeho pracovní zkušenosti zahrnují působení nejen v ČR, ale i zahraničí, kde se Tomáš podílel na desítkách realizovaných eventů pro lokální i nadnárodní klienty, stejně jako pro státní subjekty v rámci prezentace ČR na světových výstavách a veletrzích.

Mimo práci na Výstavišti se věnuje primárně rodině, je milovníkem hor a přírody obecně, rád cestuje, poznává nové kultury, zajímá se o architekturu a design.

Václav Novotný

Václav Novotný
Václav Novotný
Místopředseda představenstva

Václav Novotný na Výstavišti od roku 2018. V letech 1990-2008 pracoval jako ředitel PIS. Podílel se na otevření celé řady kulturních objektů - Petřínské rozhledny, věž chrámu sv. Mikuláše, areálu zámku Ctěnice a dalších. Z pozice si odnesl bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi památek. V dalších letech se věnoval pořádání velkých výstav a akcí v oboru průmyslových výstav.

Mimo práci rád lyžuje, jezdí na srub na Sázavě a je milovníkem kvalitního vína.

Jan Stanko

Jan Stanko_2
Jan Stanko
Člen představenstva

Honza Stanko posílil tým Výstaviště Praha v roce 2019 na pozici člena představenstva a poradce pro komunikaci a marketing, kam přišel z vedoucí pozice Ředitele značky a komunikace ve společnosti T-Mobile. Honza má více než 20 let zkušeností v marketingu, z toho 7 let na ředitelských pozicích zodpovědných za řízení značky a B2C i B2B marketing. Na Výstavišti se věnuje právě zejména B2B a B2C komunikaci.

Jakmile má chvilku volného času zmizí na hory - zejména do Jizerek. V létě se jen tak toulat a v zimě jezdit na běžkách.

Fotogalerie Hi-res

Pro potřeby užití v tisku si můžete stáhnout fotografie ve vysokém rozlišení. Prosím přihlaste se:

Přihlásit se