Astronomický tábor
Na Výstavišti

astronomicky_tabor 1408x464

Světlá a temná strana, na kterou se přidáš ty? Vypravte se s námi do předaleké galaxie, objevte nové světy a zažijte dobrodružství, na které nezapomenete.

Na táborníky bude čekat bohatý program inspirovaný kultovní filmovou ságou z předaleké galaxie. Děti si hned na začátku vyberou rekvizity a kostýmy, které budou mít k dispozici po celé trvání tábora. Vyrobí si svůj vlastní světelný meč, vymyslí si společný symbol svého řádu a spoustu dalších kreativních výrobků, které jim po skončení tábora zůstanou. Celý tábor bude provázet příběh, který bude podněcovat fantazii.

Pro reálný pohled do vesmíru navštívíme Astronomickou observatoř a hvězdárnu, kde na děti bude čekat vzrušující a poučný program vedený lektory Planetária. Děti se naučí základní principy fungování vesmíru formou společných her a workshopů, které budou úzce spjaté s celotáborovým tématem. Přijde i Darth Vader a Luke Skywalker😊. Na konci tábora děti obdrží památeční diplom a dárek, který jim bude dlouhodobou připomínkou.

Čas budeme trávit jak na Střídačce, tak i venku. Děti budou mít po celý den plnohodnotný pitný režim, dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu.

  • Pro děti 7 – 12 let
  • Čas konání 9:00–17:00
  • Příchod na Střídačku 8:00–9:00
  • Maximální kapacita: 15 dětí
  • Hlavní lektor: Honza ŠimrRegistraceDokumenty ke stažení


Kde:

Střídačka
Malá sportovní hala

Kdy:

4. července - 8. července 2022

Cena:

3 500 Kč

Kontakt:

Vojta Müller
e-mail: vojta.muller@navystavisti.cz
telefon 608 348 327