Cesty
Na Výstavišti

Cesty

Navštivte jedinečné představení v Azylu78 Cesty, které se díky obrovskému zájmu vrací v dubnu a v květnu na Výstaviště. Bude na vás čekat vrcholný nový cirkus plný akrobacie, žonglování, tance a náročných čísel. Budete tajit dech, ale také se smát při klaunských výstupech. Těšte se navíc na pár překvapení!

Inscenace je rozdělena do čtyř kapitol. První se věnuje historii tradičního cirkusového umění, kterou sledujeme skrze rodinu Kludských. S láskou a fascinací je první kapitola inspirována někdejším principálem Cirkusu Kludský, jeho stanem se třemi manéžemi pro deset tisíc lidí, jeho láskou ke slonům, největšími cirkusovými čísly a drezúrami a skutečnými příběhy. Druhá kapitola je o historii Cirk La Putyka company a osobních příbězích a zkušenostech. Uvidíte zakládající členy Cirku La Putyka i členy nejmladší nastupující generace. Uvidíte společné hledání cesty k divákům, které trvá už více než dvanáct let. Třetí kapitola reflektuje uplynulý rok a touhu se ani přes veškeré nepříznivé okolnosti nezastavit. Čtvrtá kapitola je oslavou společného okamžiku. Toho, že je možné být opět spolu.

Šapitó Azyl78 naleznete ve spodní části areálu. Pokud půjdete od tramvaje, běžte rovnou parkem Stromovka (podél plotu Výstaviště) a spodním vchodem u Bistra No2. Šapitó je umístěno v blízkosti Skateplazy.

Více na: http://www.laputyka.cz/cs/inscenace/cesty

Kde:

Azyl78

Kdy:

23. dubna–14. května 2022

Cena:

1 290 Kč