Yoga gang
Na Výstavišti

Yoga gang

YOGAGANG se již potřetí vrátí na Výstaviště a rozsvítí magickou Křižíkovu fontánu. Za teplého srpnového večera vás Klára Pokorná provede ikonickou YOGAGANG flow, která kombinuje prvky jógy, kardia i silového tréninku v legendárním stylu, který YOGAGANG proslavil. Fenomenální světelná show vám dodá pocit, že jste na stylové party, a ze závěrečné shavasany vykouzlí nezapomenutelný zážitek.

Ať už si k józe teprve hledáte cestu nebo jste pravidelnými návštěvníky Klářiných lekcí, kouzlo Křižíkovy fontány doplněné o skvělou hudbu a jedinečnou atmosféru vás zaručeně pohltí.

Harmonogram akce:

19:00 doors open
Shopping & Prosecco
20:00 YG Flow v Křižíkově fontáně
21:30 Shavasana
22:00 ukončení

YOGAGANG a Křižíkova fontána:

První jóga v Křižíkově fontáně proběhla v roce 2019 v rámci série Yoga Special Places. Od té doby zakladatelka YOGAGANG Klára Pokorná dokázala vyprodat akce v nejkrásnějších pražských dominantách. YOGAGANG se po Průmyslovém paláci, klášteře Gabriel Loci, střeše Lucerny, střeše Máj nebo letos dokonce samotné hladině Vltavy se na Křižíkovu fontánu již tradičně navrací. Světelná show v architektonicky jedinečném prostředí, jaké Křižíkova fontána nabízí, je neopakovatelným zážitkem. Ti, kteří dechberoucí atmosféru už zažili, dobře ví, že jejich jógamatka na Křižíkově fontáně před západem slunce 17. srpna nesmí chybět!

Kde:

Křižíkova fontána

Kdy:

17. srpen

V kolik:

19:00–22:00 hod.