Asistent/asistentka vedení společnosti
Na Výstavišti

Kariéra

Náplň práce:

  • příprava a evidence objednávek
  • zveřejňování smluv a objednávek v Registru smluv
  • ukládání smluv do elektronické evidence
  • vyhotovování pozvánek a zápisů z jednání představenstva a dozorčí rady společnosti
  • zajišťování a objednávání kancelářských potřeb a občerstvení
  • zajišťování a evidence příchozí a odchozí pošty
  • obsluha datové schránky společnosti
  • uvádění návštěv a zajištění jejich občerstvení
  • objednávání kurýrních služeb
  • řešení ad-hoc úkolů
Kde:

Nástup:

Ihned

Kontakt:

Své životopisy zasílejte na e-mail: pavla.reyttova@navystavisti.cz

Kariéra

Informace o pozici

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • angličtina na základní komunikační úrovni
  • dobrá znalost MS Office
  • komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, svědomitost, zodpovědnost za plnění svěřených úkolů

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day
  • příspěvek na obědy
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby)
  • pracovní smlouvu na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito
  • služební notebook a telefon
  • školení v oblasti pracovní náplně
  • možnost zdarma využívat sportoviště v areálu, případně akce konající se v areálu
  • mladý a příjemný kolektiv
  • dog friendly prostředí