Krampus show
Na Výstavišti

krampus

Nenechte si ujít jedinečnou a děsivou Krampus show a užijte si peklo plné temných postav. Takové v Praze dosud nebylo!

Do Malé sportovní haly na Výstavišti zavítá více než 60 krampus čertů z proslulých rakouských průvodů. Představte si řinčení těžkých řetězů, huňaté kožichy, obří rohy, kravské zvony a masky, ze kterých tuhne krev v žilách i těm nejotrlejším. Na akci s ďábelskou atmosférou bude připraven program v podobě ohňového a pyrotechnického vystoupení skupiny Pyroterra a hudební doprovod Dje. Odpolední program je přizpůsoben rodinám s dětmi, dospělé a všechny odvážlivce čeká večerní pekelná show. Můžete se těšit i na opékání buřtů, ďábelské klobásy, svařák, čaj pro děti a další nabídku občerstvení.

A malý bonus - předpověď počasí sledovat nemusíte, v Malé sportovní hale na vás pršet ani sněžit nebude!

Vyberte si, který program bude přímo pro vás. Pokud chcete jít s dětmi, doporučujeme odpolední „Krampus family show“. Pokud chcete zažít skutečné peklo s pyrotechnikou, ohni, hlukem, dýmem a další pekelnou atmosférou, rozhodně zavítejte na večerní „Krampus night show.“

Krampus family show 16:00–18:00 hod. – je vhodná pro rodiny s dětmi ve věku 3–10 let a představí se na něm 30 krampus čertů i andělé. Je připraveno i čertovské malování na obličej a Dj.

Krampus night show 20:00–22:00 hod. – je určená pro dospělé a děti od 10 let (do 15 let v doprovodu dospělé osoby), po celou dobu bude probíhat pyrotechnická a ohňová show. Bude tady řádit 60 krampus čertů a večerem provede Dj.

Focení s Krampus čerty 12:00–19:00 hod. VYPRODÁNO!!! – zarezervujte si krampus čerty jenom pro sebe a pořiďte si s nimi originální selfie. Fotit se může max. 5 osob po dobu 10 min.

Hala je bezbariérová, máme připravena místa i pro vozíčkáře.

Mrkněte se, jak řádili čerti na Výstavišti v roce 2019.

Akci najdete i na

kudy z nudy_small

Kde:

Malá sportovní hala

Kdy:

26. listopad

V kolik:

12:00–19:00 focení s čerty - VYPRODÁNO

16:00–18:00 krampus family show (open door 15:00 hod.)

20:00–22:00 krampus night show

Cena:

Předprodej 27. 10.–20. 11. 2022: od 100 Kč/dítě a 190 Kč/dospělý

Základní/na místě 21.–26. 11. 2022: od 120 Kč/dítě a 250 Kč/dospělý

krampus

Praktické informace

Vstup na akci

Pokud máte lístky z předprodeje, přijďte si vyměnit vstupenky za pásky na hlavní pokladnu Výstaviště u zastávky tramvaje.
Hlavní vstup je před Malou sportovní halou.
Pokud přijedete tramvají, pokračujte koridorem z plotů kolem Mořského světa až k Malé sportovní hale.
Pokud přijedete autem, zaparkujte na jednom z parkovišť v blízkosti areálu. Informace k parkování najdete ZDE.

Open door a harmonogram

Krampus Family show

  • Gastrozóna otevřena od 14:30 hod.
  • Otevření haly od 15:30 hod.
  • Dj, malování na obličej, andělé od 16:00 hod.
  • Show 30 čertů cca od 17:00 do 18:00 hod.

Uvnitř v hale v prostoru "Střídačky" bude probíhat čertovské malování na obličej. Malířky vaše děti promění v malé čertíky - určitě nečekejte motýlky a třpytky, malovat se budou pouze čerti. Malování je za 50 Kč/1 dítě, nebo dospělý. Nějakou drobnou sladkostí oceníme všechny, kteří přijdou v kostýmu čerta. Rádi bychom udělali na této akci "rej malých čertíků". Na místě děti necháte namalovat, svítící rohy budou k zakoupení také.
Prosím připravte si dostatek hotovosti, na místě se nebude dát platit kartou. Platí pro občerstvení, malování na obličej a doplňkový prodej. Před vstupem do Malé sportovní haly bude připravena gastrozóna s párky v rohlíku, langoši, hranolky, klobásou, gulášem, čajem pro děti a něčím ostřejším pro rodiče.

Prosíme, po skončení show neprodleně opusťte halu, abychom ji mohli připravit na další show. Ale nebojte, gastrozóna bude přístupná pro všechny po celou dobu.

Krampus Night show

  • Gastrozóna otevřena od 14:30 hod.
  • Otevření haly od 19:30 hod.
  • Ďábelské malování na obličej do 21:00 hod.
  • Dj 20:00–22:00 hod.
  • Show 60 čertů, ohňová show od Pyroterra, dým a pekelná atmosféra 21:00–22:00 hod.

Gastrozóna po skončení show bude otevřená dle návštěvnosti. Na místě budou stánky s hranolkami, párky v rohlíku, klobásami, gulášem a dostatkem teplých nápojů. Prosíme, připravte si s sebou dostatek hotovosti. Na stáncích se nebude dát platit kartou.

Malování na obličej je za 50 Kč/osobu, také v hotovosti.

Vstup na akci je na vlastní odpovědnost, večer se budeme snažit vytvořit pořádně pekelnou atmosféru. Počítejte s ohni, dýmem, hlukem, hudbou od DJ a taky i pořádnou (leckdy až agresivní) show čertů.

Focení s čerty

Probíhá v Malé sportovní hale - vstup bočním vchodem. Mapu a obrázek, kde najdete vstup jsme vám připravili zde.